BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Padėkos

VšĮ „Vilniaus regbio akademija“ padėkojo Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriui už bendradarbiavimą organizuojant vaikų vasaros stovyklos „Vasarok su VRA“ užimtumą ir pravestą prevencinę veiklą vaikams „Gaisrų pavojus ir pasekmės“.

Padėka

*********************************************************************************************

Padėką Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriui parašė buvęs Seimo narys, o dabar daugiabučių bendrijos narys Andrius Baranauskas: „Jūsų tarnybos inspektorė IEVA CIŪNYTĖ tikrino priešgaisrinės parengties stovį  Jakšto  g. 6A / Kaštonų g.  8 bendrijoje, Vilniuje.

Buvau maloniai nustebintas inspektorės pasirengimu, giliu dalyko žinojimu. Reikli, bet labai tolerantiška, mandagi.

Garbė Jums, kad rengiate tokio lygio kadrus mūsų Nepriklausomoje Lietuvoje. Jie, būtent tokie reikalingi, kad profesionaliai, su dideliu dalyko išmanymu būtų visur sprendžiami ir valstybės reikalai“.

*******************************************************************************************

UAB „Vaizga“ vadovybės padėka

 

Nuoširdžiai norime padėkoti už suteiktą 2021 m. sausio 21 d. pagalbą Leipalingio PAGD komandai, padėjusiai šalinti nuvirtusius medžius (kelyje Leipalingis – Baltosios Ančios HE).

********************************************************************************************

JAV ambasada padėkojo ugniagesiams už profesionalumą. Ambasados atstovai apsilankė Vilniaus priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Jie atvyko, kad padėkotų šios valdybos 1-osios komandos 4 pamainos ugniagesiams, lapkričio 27 d. operatyviai ir profesionaliai gesinusiems Misijos laikinojo vadovo Marcus R. Micheli bute kilusį gaisrą.

 Padėka

*********************************************************************************************

Į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą atkeliavo Jasukaičių šeimos iš Čekiškės miestelio, Kauno rajono, padėka. Joje rašoma: „Nuoširdžiai dėkojame už gerai organizuotą ir operatyvų darbą Čekiškės ugniagesių komandai, vadovaujamai EGIDIJAUS ŽĖGLEVIČIAUS, ir ypač savanoriams ugniagesiams, 2019 m. balandžio 20 d. gesinusiems degantį namą Čekiškės miestelyje. Jau praėjo septyni mėnesiai, kai mūsų namus aplankė baisi nelaimė – gaisras. Vos tik prisiminus ima drebėti rankos, akyse tvenkiasi ašaros ir daužosi širdis. Tačiau artėja šventės – Kalėdos, Naujieji Metai. Mes turime namus, šiltus namus, kur žaidžia vaikai, krykštauja naujagimiai. Sveikatos, ryžto, ištvermės, neišsenkančios energijos Jums, mūsų Angelai! Tegul ramybė, laimė ir geri norai lydi Jus ne tik per Kalėdų šventę, bet ir per visus ateinančius metus.“

******************************************************************************************************

Į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą padėką ugniagesiams gelbėtojams atsiuntė Teodoras Kirpičnikovas. Joje rašoma: „Noriu išreikšti didžiausią padėką Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosios komandos 2 budinčios pamainos ugniagesiams gelbėtojams, kurie 2019 metų rugpjūčio 9 d. vakare Riešės miškuose gesino degantį automobilį „Volvo 850“. Ugniagesiai greitai bei profesionaliai užkirto kelią gaisro plitimui, patikrino, ar nėra pavojaus, jog liepsnos išplis miške, maloniai bendravo ir suteikė reikalingą informaciją apie tai, kokių veiksmų reikės imtis po incidento. Nors automobilio ir nepavyko išgelbėti, nes pats per vėlai susivokiau iškviesti ugniagesių komandą, tačiau esu labai patenkintas, kad sutikau šiuos nuostabius profesionalius žmones, kurie padarė viską, kas įmanoma, kad šis įvykis pasibaigtų laimingai, ir incidento metu palaikė mane morališkai.“  

********************************************************************************************

Padėką Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriui JULIUI RUDŽIONIUI parašė Justina Purlytė: „Noriu padėkoti už labai operatyvų darbą, labai malonų ir išsamų bendravimą, nuoširdų norą ir pastangas padėti. Džiugu matyti, kaip iš valstybinių įstaigų nyksta biurokratizmas ir su jaunais žmonėmis ateina paprastas žmogiškas bendravimas ir noras padėti.“

*********************************************************************************************

Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadas plk. ltn. Mindaugas Stackevičius nuoširdžiai dėkoja už dalyvavimą ir bedradarbiavimą Taikos meto užduočių pratybose, vykusiose 2019 m. gegužėsa 9 ir 11 d.

Padėkoje rašoma: „Dėkojame už skirtą inventorių bei profesionalius instruktorius, kurie suteikė ne tik teorinių, bet ir praktinių  žinių krašto apsaugos savanorių Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariams savanoriams".

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-27