2018 m. gruodis

Nuo 2018-12-12 06:00 iki 2018-12-13 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 17 gaisrų ir atliko 27 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

10.29 val. pranešta apie gaisrą Kretingos rajone, Kūlupėnų kaime. Ten atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Jame buvo 2 t šieno, 12 kub. m malkų ir namų apyvokos daiktai. Gaisro metu sudegė pastato stogas ir perdanga, apdegė ir buvo sulieti vandeniu šienas ir malkos.

15.38 val. Klaipėdos rajone, Gedminų kaime, liepsnojo daržinė. Gaisro metu sudegė jos stogas, viduje buvusios malkos ir lengvojo automobilio priekaba.

20.31 val. Kelmės rajone, Paverpenio kaime, atvira liepsna degė ūkio paskirties pastatai – sublokuotas svirnas ir garažas. Gaisro metu sudegė dalis svirno stogo, išdegė vidus, sudegė apie 4 t grūdų. Ugniagesiai nuo liepsnų išgelbėjo garažą.

9 val. ryto Molėtų rajone, Dudanosių kaime, ugniagesiai gelbėjo Galuono ežere už 30-40 m nuo kranto įlūžusį apie 60 m vyrą. Jis perduotas medikams.

Apie 12 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Ginkūnų kaimo tvenkinyje, įlūžo žmogus. Ugniagesiams einant iki jo su gelbėjimo rogėmis, vyrą iš properšos ištraukė kitas žvejys. Narai su gelbėjimo rogėmis vyrą partempė į krantą ir perdavė medikams.

Nuo 2018-12-11 06:00 iki 2018-12-12 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 22 gaisrų ir atliko 18 gelbėjimo darbų. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

17.13 val. gautas pranešimas apie gaisrą Skuode, Geležinkelio gatvėje, mediniame keturių butų gyvenamajame name. Iš degančio namo ugniagesiai išvedė vyrą, kuris gaisro metu nenukentėjo. Iki atvykstant ugniagesiams iš degančio buto žmonės buvo išnešę vyrą. Ugniagesiai jį gaivino, kol atvyko greitosios medicinos pagalbos medikai, tačiau jie konstatavo 1959 m. gimusio vyro mirtį. Gaisras kilo virtuvėje. Prie krosnies degė sukrauti daiktai, ugnis persimetė ir į perdangą.

17.30 val. gaisras gyvenamajame name kilo Vilkaviškio rajone, Kumečių II kaime. Degė virtuvė, name buvo daug dūmų. Atvykę greitosios pagalbos medikai namo savininkams suteikė pirmąją medicinos pagalbą, vėliau savininkas buvo išvežtas į ligoninę tolesnei apžiūrai. Gaisro metu išdegė pirmajame aukšte esanti virtuvė ir koridorius, aprūko visi kambariai. Iš namo ugniagesiai išnešė dujų balioną.

18.19 val. gaisras kilo Lazdijų rajone, Burokavo kaime. Atvykus ugniagesiams iš medinio gyvenamojo namo veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė dalis perdangos, stogo konstrukcijų, aprūko virtuvė. Ugniagesiai išsaugojo garažą, lauko virtuvę, svirną ir ūkinį pastatą.

Apie 9 val. ryto buvo gautas pranešimas, kad Joniškio rajone, Skaistgiryje, karjere skęsta žmogus. Maždaug už 10 m nuo kranto buvo įlūžęs vyras. Jį ištraukė ir medikams perdavė šalia buvęs vyras. Vyrai ant ledo žvejojo.

Nuo 2018-12-10 06:00 iki 2018-12-11 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 19 gaisrų ir atliko 24 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Gruodžio 11-ąją po vidurnakčio gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Architektų gatvėje. Atvira liepsna degė dviejų kambarių butas penkiaaukščio pirmajame aukšte. Kambaryje ant lovos rastas 1965 m. gimusio vyro kūnas. Gaisro metu išdegė kambarys, kuriame buvo prikrauta naudotų automobilių detalių.

Ankstų pirmadienio rytą Visagine, Karlų kaime, UAB „Visagino linija“ gamybos pastate, pjuvenų bunkeryje, degė pjuvenos.

18.33 val. pranešta apie gaisrą Lazdijų rajone, Barčiūnų kaime. Atvykus ugniagesiams gaisras gyvenamajame name jau buvo užgesintas. Kambaryje degė televizorius ir lova.

21.36 val. gyvenamasis namas degė Alytaus rajone, Aleksandravos kaime. Iš namo pastogės veržėsi dūmai. Gaisro metu nuardyta dalis stogo ir lubų, vandeniu sulietas pirmasis aukštas.

Pavakary pranešta, kad Vilniuje, P. Vileišio gatvėje, 11 metų vaiko koja užstrigo radiatoriuje. Mergaitės koja buvo sutepta aliejumi ir ištraukta.

Prieš vidurnaktį Neringos ugniagesiai skubėjo į pagalbą policijai. Policijos patrulių automobilis buvo įklimpęs už įvažiavimo prie jūros. Ugniagesiai automobilį atkasė ir ištraukė.

Nuo 2018-12-09 06:00 iki 2018-12-10 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-12-08 06:00 iki 2018-12-09 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-12-07 06:00 iki 2018-12-08 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 56 gaisrų ir atliko 48 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Sekmadienį, 8.16 val., gautas pranešimas apie gaisrą Lazdijų rajone, Menciškės kaime, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna, stogas buvo įkritęs. Namo viduje ugniagesiai rado smarkiai apdegusio žmogaus kūną.

Penktadienį, 19.41 val., ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Kretingos rajoną, Kretingsodžio kaimą. Gaisro nebuvo, o šalia parduotuvės sėdėjo vyras apdegusiais drabužiais. Jį degiu skysčiu apipylė ir padegė kitas vyras. Vyras apdegė ranką. Jį atvykę medikai išvežė į ligoninę.

Šeštadienį, 6.34 val., gautas pranešimas, kad gaisras kilo Kaune, Apuolės gatvėje, Vilijampolės vaikų ir jaunimo pensionato vaikų namuose. Iki atvykstant ugniagesiams į kitas patalpas pensionato darbuotojai išvedė 18 vaikų. Pranešta, kad gaisras kilo sporto salėje. Keturių aukštų pastate buvo daug dūmų. Ugniagesiai aptiko, kad ant laiptų iš pirmojo aukšto į cokolinį degė suvyniotas kilimas. Gaisras buvo užgesintas, kilimas išneštas į lauką, išvėdintos patalpos.

Penktadienį, 6.19 val., Šalčininkų rajone, Milvydų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė sienos.

Apie 16 val. gaisras gyvenamajame name kilo Alytaus rajone, Užupių kaime. Degė medinės perdangos konstrukcijos ties dūmtraukiu. Gaisro metu išdegė apie 20 kv. m medinių perdangos konstrukcijų, vandeniu buvo sulietos pirmojo aukšto patalpos.

Šeštadienį apie 17 val. Kaune, Garšvės gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus ir jame buvęs turtas. Ugniagesiai apsaugojo už 5 m stovintį gyvenamąjį namą.

Sekmadienį apie 13 val. Lazdijų rajone, Vytautiškės kaime, degė gyvenamojo namo virtuvė. Virtuvė ir joje buvę daiktai sudegė.

Penktadienį, 13.54 val., buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Pilies gatvėje, į 6 m gylio remontuojamą doką atliekant vamzdyno remonto darbus įkrito darbininkas. Vyrą ugniagesiai iškėlė ir perdavė medikams, tačiau jie konstatavo 1985 m. gimusio Ukrainos piliečio mirtį.

Šeštadienį, 9.23 val., Kauno rajone, kelyje Kaunas – Šakiai, eismo įvykio metu susidūrė automobiliai „Volvo S80“ ir „Chrysler 300“. Iš pastarojo automobilio, panaudodami hidraulinę įrangą, ugniagesiai išlaisvino du žmones. Jie buvo perduoti medikams.

14.41 val. Vilniuje, Laisvės prospekto – Architektų gatvės sankirtoje, susidūrė automobiliai „Kia Sportage“ ir „Fiat“. Automobilyje „Kia“ buvo prispaustas vairuotojas. Jį išlaisvino ir medikams perdavė ugniagesiai.

15.37 val. Zarasų rajone, Raistiniškių kaime, eismo įvykio metu automobilyje „Subaru Forester“ buvo prispaustas žmogus. Ugniagesiai vyrą išlaisvino ir perdavė medikams. Kartu vykusi moteris išlaisvinta iki atvykstant ugniagesiams.

19.22 val. Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, susidūrė automobiliai „Opel Meriva“ ir „Volkswagen Golf“. Pastarajame automobilyje prispaustą vairuotoją ugniagesiai išlaisvino panaudoję hidraulinę įrangą. Automobilio „Opel Meriva“ vairuotojui jie uždėjo kaklo įtvarą, žmogų iškėlė ir paguldė ant gelbėjimo lentos. Abu vyrai buvo perduoti medikams.

Šeštadienio rytą Švenčionių rajone, Sarių ežere skendo šuo. Ugniagesiai už 20 m nuo kranto skendusį labradorą pasiekė gelbėjimo rogėmis, pargabeno į krantą ir perdavė šeimininkams.  

Nuo 2018-11-06 06:00 iki 2018-11-07 06:00 įvykių suvestine

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 30 gaisrų ir atliko 21 gelbėjimo darbą. Žūčių gaisruose išvengta.

6.35 val. gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Žiobiškio kaime, dega ūkio paskirties pastatas. Degė pastato, kurio viduje buvo žemės ūkio technika, stogas. Gaisro metu išdegė apie 10 kv. m stogo konstrukcijų, tiek pat stogo buvo nuardyta.

Apie 11 val. Anykščiuose, Taikos gatvėje, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė stogas, apie 20 kub. m malkų, 8 padangos ir 20 l dyzelino. Ugniagesiai apsaugojo už 1 m stovintį medinį ūkinį pastatą ir automobilį „Opel“.

Apie 14 val. Kauno rajone, Ežerėlyje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė 80 kv. m stogo, 40 kv. m jo buvo nuardyta, sulietos patalpos ir namų apyvokos daiktai, apdegė sienos.

16.18 val. pranešta, kad ūkinis pastatas liepsnoja Klaipėdos rajone, Gribžinių kaime. Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas ir priblokuota malkinė degė atvira liepsna. Gaisro metu pradegė ir buvo nuardyta 15 kv. m ūkinio pastato stogo, sudegė malkinės stogas.

20.27 val. gautas pranešimas apie gaisrą Kretingos rajone, Tūbausių kaime. Iš gyvenamojo namo palėpės veržėsi dūmai. Šalia kamino apdegė 6 kv. m perdangos, nuardyta apie 10 kv. m lubų dangos. Vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai.

19.15 val. Šakių rajone, Voniškių kaime, liepsnojo grupės savininkų ūkinis pastatas. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 60 kv. m stogo dangos, apdegė ir sulieta vandeniu 5 t šieno ir šiaudų, sukrautų pastogėje.

9.43 val. pranešta, kad Prienuose į Nemuną įkrito du šuniukai. Ugniagesiai juos ištraukė ir perdavė savininkei.

 

Nuo 2018-12-05 06:00 iki 2018-12-06 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai vyko gesinti 29 gaisrų ir atliko 32 gelbėjimo darbus. Gaisruose vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

16.48 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Stepono Batoro gatvėje, gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams iš priestato veržėsi dūmai, o prie durų rasta be sąmonės gulinti moteris. Ji buvo perduota medikams, tačiau medikai konstatavo 1928 m. gimusios moters mirtį. Priestato viduje smilko namų apyvokos daiktai. Gaisro metu apsilydė plastikinė lubų apdaila, aprūko du kambariai.

Apie 21 val. Klaipėdoje, Baltijos prospekte, bendrabučio tipo daugiabutyje, trečiajame aukšte, atvira liepsna degė butas. Iš jo buvo išneštas vyras. Jis perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Autokopėčiomis ir išvedant iš bendrabučio buvo evakuoti 22 žmonės, iš jų 5 vaikai. Gaisro metu išdegė butas, aprūko trečiojo aukšto koridoriaus sienos, sudegė elektros laidai, aprūko lauko siena.

14.47 val. pranešta apie gaisrą Šiaulių rajone, Pakuršėnių kaime. Iš ūkinio pastato palėpės veržėsi dūmai. Gaisras kilo gamybinių patalpų palėpėje. Jo metu apdegė palėpė ir šiltinamosios medžiagos.

Apie 15 val. Vilniuje, Justiniškių gatvėje, atvira liepsna degė automobilis „Volkswagen Passat“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius.

23.23 val. Biržų rajone, kelyje Vabalninkas – Biržai, ties Mockūnų kaimu, liepsnojo automobilis „Opel Vectra“.

Gruodžio 6-osios naktį, po vidurnakčio, Vilniuje, Priegliaus gatvėje, atvira liepsna degė automobilio „Lexus IS 220 D“ variklio skyrius. Gaisro metu apdegė ir šalia stovintis lengvasis automobilis „Ford Focus“.

Praėjusią parą ugniagesiai ne kartą dirbo ir autoavarijų vietose. 7.28 val. Šilutės rajone, Vainute, eismo įvykio metu automobilis buvo nuvažiavęs į griovį. Jį ištraukė ugniagesiai. 10.20 val. Šilalės rajone, Rūtelių kaime, po autoavarijos automobilis buvo apsivertęs ant stogo griovyje. Jį ugniagesiai atvertė ant ratų ir ištraukė.   

Apie 17 val. Prienų rajone, Stakliškėse, ugniagesiai traukė įklimpusį greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Nuo 2018-12-04 06:00 iki 2018-12-05 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 12 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

19.34 val. buvo pranešta, kad Kaune, Taikos prospekte, daugiabutyje, dega šiukšlių šachta. Gaisrą užgesino gyventojai. Gesindamas gaisrą nudegimų patyrė vyras. Jį medikai išvežė į gydymo įstaigą. Šiukšlių šachtos patalpoje pirmajame aukšte degė sendaikčiai.

13.26 val. gaisras kilo Pakruojo rajone, Medikonių kaime, gyvenamajame name. Virtuvėje sudegė šaldytuvas ir spintelė, išdužo lango stiklas, aprūko visos patalpos.

Apie 15 val. Biržuose, J. Basanavičiaus gatvėje, kavinėje degė perdangos medinė apdaila.

Apie 21 val. Marijampolės rajone, Puskelnių kaime, sodyboje atvira liepsna degė ūkio paskirties pastatas. Gaisro metu apdegė pastato dalis ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Vakar liepsnojo ir du automobiliai. Apie 10 val. ryto Kauno rajone, Voškonių kaime, atvira liepsna degė automobilis „Seat“. 17.33 val. Kupiškio rajone, Rudilių kaime, liepsnojo „Audi A6“.

9.44 val. pastebėta, kad Šiaulių rajone, Juozapavos kaime, tvenkinio link veda vėžės, o vandenyje gali būti nuskendęs automobilis. Atvykę ugniagesiai tvenkinyje, 2 m gylyje, aptiko automobilį „Renault Laguna“. Jo viduje rastas nuskendusios,1980 m. gimusios, moters kūnas. Automobilis buvo ištrauktas į krantą. Įvykio aplinkybes tiria policija.

21.22 val. Vilniaus rajone, Sadūniškių kaime, į geležinkelio pervažą įvažiavusį lengvąjį automobilį „Mitsubishi Space Star“ kliudė judantis traukinys. Automobilį vairavusi moteris nenukentėjo. Ugniagesiai lengvąjį automobilį patraukė nuo geležinkelio pervažos. Aplinkybes tiria policijos pareigūnai.

Nuo 2018-12-03 06:00 iki 2018-12-04 06:00 įvykių suvestinė

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 33 gaisrų ir atliko 28 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų traumuotas žmogus.

Gruodžio 4-osios naktį, 1 val., gautas pranešimas apie gaisrą Šiaulių rajone, Raizgių kaime. Gaisras kilo gyvenamojo namo rūsyje. Gesindamas jį ranką apdegė vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Rūsyje degė elektros įrenginys. Gaisro metu aprūko patalpos sienos ir lubos, apsilydė elektros instaliacija.

Pirmadienį paryčiais, 4.31 val., Šilalės rajone, Požerės kaime, atvira liepsna degė namas. Gaisro metu jis sudegė, sukrito jo sienos ir perdanga. Ugniagesiai išsaugojo tris šalia stovinčius pastatus.

9.55 val. Panevėžio rajone, Dembavos kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė 20 kv. m stogo dangos ir 10 kv. m plastikinių dailylenčių.

12.26 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Kęstučio gatvėje, atvira liepsna dega autoservisas. Gaisro metu sudegė viduje buvęs automobilis, apdegė mobilusis namelis ir viduje buvusi įranga. Mansardoje išdegė gamybinės patalpos su viduje buvusiais daiktais. Apdegė ir nuardyta dalis stogo konstrukcijų. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą pastatą. O kad iš gaisravietės tekantis vanduo neužterštų upelio, jiems teko jo apsaugai panaudoti du sorbuojančius bonus.

13.29 val. Vilniuje, Dariaus ir Girėno gatvėje, atvira liepsna degė medinis vagonėlis. Gaisro metu išdegė jo vidus, buvo išardyta dalis jo sienų, pertvarų ir lubų.

Vakare Raseinių rajone, Šiluvoje, degė apleistas pastatas. Gaisro metu sudegė čiužinys, apdegė medinė perdanga.

20.29 val. Kėdainių rajone, Josvainiuose, degė UAB „Šilelis 2“ medžio apdirbimo pastato mansardinis aukštas. Gaisro metu sudegė 70 kv. m pastato stogo, ant staklių užgriuvo medinė perdanga.

23.44 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, prekybos centre „Akropolis Vilnius“. Atvykus ugniagesiams vienoje iš patalpų tvyrojo dūmai. Vienos iš parduotuvių pagalbinėje patalpoje apdegė šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektros laidai. Gaisrą užgesino automatinė gesinimo sistema. Iki atvykstant ugniagesiams iš patalpų išėjo apie 30 žmonių.

Gruodžio 4-osios naktį, 2.49 val., gaisras kilo Kaune, Laisvės alėjoje esančioje kavinėje „Stop and Go“. Kavinės pagalbinėse patalpose degė fotelis ir stalas. Ugniagesiai, norėdami patekti į vidų, nupjovė metalines langų grotas.

Pirmadienį, 12.44 val., Kaune, Biruliškių gatvėje, eismo įvykio metu susidūrė trys transporto priemonės: vilkikai MAN ir DAF bei lengvasis automobilis „Renault“. Iš vilkiko MAN ugniagesiai išlaisvino vairuotoją ir perdavė greitosios pagalbos medikams. 

14.25 val. pranešta, kad Klaipėdos rajone, Doviluose, gyvenamojo namo laiptinėje tvyro dūmai. Ugniagesiai laužtuvu išlaužė šarvuotas duris, kad patektų į butą, iš kurio sklido dūmai. Į lauką jie išvedė vyrą, kurį greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigą. Ugniagesiai kibiru vandens užgesino krosnį, ištraukė iš jos malkas ir išvėdino patalpas.

Vakar apie 14 val. policijai buvo pranešta, kad Naujojoje Akmenėje dingo vaikas. 23.35 val. mieste, „Rasos“ tvenkinyje, ugniagesiams narams atlikus žvalgybą tvenkinyje, apie 10 m nuo kranto, properšoje po ledu rastas paskendęs 8-erių metų berniukas.

Nuo 2018-11-30 06:00 iki 2018-12-01 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-12-01 06:00 iki 2018-12-02 06:00 įvykių suvestinė

Nuo 2018-12-02 06:00 iki 2018-12-03 06:00 įvykių suvestinė

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 156 gaisrų ir atliko 48 gelbėjimo darbus. Gaisruose buvo traumuoti 4 žmonės.

Penktadienį 01.11 val. gautas pranešimas, kad Mažeikiuose, Sodų gatvėje, dega garažas. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė automobilis, aprūko garažo sienos, apdegė viduje buvę daiktai. Automobilį ardęs vyras apdegė rankos plaštaką. Medikų pagalba jam suteikta vietoje.

Sekmadienį Kelmės rajone, Maironių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, degė kambarys. Gaisro metu apdegė ir išardyta medinės perdangos, apdegė kambarys, namų apyvokos daiktai. Dar iki atvykstant ugniagesiams, gesindamas gaisrą vyras susipjaustė plaštaką.

Tą pačia dieną, Tauragės rajone, Dauglaukio kaime, degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė ir sukrito namo stogas, išdegė namo vidus. Stipriai apdegusi rankas moteris, išsivežta  į ligoninę.

21.39 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Plikių miestelyje, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, dūmuose skendėjo antras pastato aukštas. Gaisro metu išdegė katilinė, koridoriaus apdaila, išdegė perdengimas ir  lubos, aprūko pirmo ir antro aukšto lubos, sienos. Dar iki atvykstant ugniagesiams iš degančio namo išėjo du žmonės, vienas iš jų apdegė rankas ir galvą. Atvykę greitosios pagalbos medikai pagalbą suteikė vietoje.

Penktadienio pavakarę Vilkaviškio rajone, P. Armino – Trupinėlio gatvėje, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, gyvenamo namo stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė dalis stogo, sudegė ir sukrito mansardoje įrengto kambario lubos, vandeniu sulieti baldai ir namų apyvokos daiktai.

Dar vienas gyvenamasis namas tą pačia dieną degė Švenčionių rajone, Pabradės miestelyje. Atvykus ugniagesiams, degė pastato vidus. Gaisro metu išdegė palėpės patalpa ir viduje buvęs turtas. Pirmojo aukšto patalpos sulietos vandeniu.

Šeštadienį 9.43 val. gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams iš pastato veržėsi dūmai. Rūsyje, katilinės patalpoje, prie pečiaus degė namų apyvokos daiktai.  Per gaisrą aprūko katilinės sienos ir lubos, apdegė patalpoje  buvę namų apyvokos daiktai.

20.51 val. Klaipėdos rajone, Strangų pirmajame kaime, gaisras kilo daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, patalpos skendėjo dūmuose, pirmame aukšte esančiame bute  prie židinio degė lubų apdaila. Iš namo evakuoti 10 gyventojų. Gaisro metu apdegė ir išardyta dalis medinio perdengimo, išardytas židinys.

Sekmadienį Kauno rajone, Martinavos kaime, degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė prie namo priblokuota katilinė ir garažas, sudegė ten buvę namų apyvokos daiktai ir įrankiai. Apdegė antro aukšto lauko sienos.

Tą pačia dieną Klaipėdos rajone, Klausmylių viensėdyje, degė medinė pirtis. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu pirtis sudegė. Nuo liepsnų pavyko apsaugoti už 3 m esantį gyvenamąjį namą. Apdegė stoginė virš įėjimo  į namą, sutrūkinėjo durų, langų stiklai. 

2.36 val. gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Kiaukų kaime, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė namo dalis, likusioje dalyje nudegė ir sukrito stogas, pradegė perdengimas, vandeniu sulieti namų apyvokos daiktai.

 

 

 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-12-03