Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Sprogimo metu smarkiai nukentėjo keturi žmonės

Data

2018 10 17

Įvertinimas
0
Plungė1.jpg

Spalio 17-osios naktį, 1.51 val., Plungėje, Vytauto gatvėje, devynių butų mediniame gyvenamajame name nugriaudėjo smarkus sprogimas. Dėl dujų nuotėkio sprogo dujų balionas. Ugniagesiai pasakojo, jog smarkiai apdegę buto gyventojai – vyras ir moteris sėdėjo kieme ant žolės, kitas apdegęs vyras vaikščiojo, o apdegusi septynerių metų mergaitė buvo priglausta kaimynų. Visi nukentėjusieji buvo paguldyti ant neštuvų, įkelti į greitosios pagalbos automobilius ir išvežti į Plungės ligoninę. Trijų suaugusiųjų būklė sunki, jie paguldyti į Reanimacijos skyrių.

Sprogimo metu skilo ir iki antrojo aukšto perdangos išvirto laukinė namo siena, smarkiai pažeista buvo ir kita siena, išjudintos namo konstrukcijos, apgadintas šalia esantis butas. Kambaryje apdegė lova, spinta ir namų apyvokos daiktai. „Pirminiais duomenimis, sprogimas įvyko, kai vyras ir moteris ketino virtuvėje užsirūkyti ir uždegė degtuką, - sakė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus. – Dujos nutekėjo iš baliono ar dujinės viryklės. Kambaryje miegojo moters duktė ir brolis. Nuo liepsnos pliūpsnio jie irgi apdegė.“

Pasak M. Pronckaus, svarbiausias patarimas gyventojams, norint išvengti skaudžių nelaimių – nerūkyti savo gyvenamuosiuose būstuose ir pasirūpinti, kad dujinė įranga būtų tvarkinga.

UA-142322169-1